אפריל 30, 2018

תגליות הרבעון

שחר בן חמו – שטראוס מים

קצת על שחר.. בת 20 מנצרת עילית, עובדת בקולטאקט מדצמבר 2017

איך הגעת לקולטאקט? התחלתי את עבודתי בקולטאקט בשילוב עם השירות הצבאי, בשלב מסוים נאלצתי לעזוב כי לא הצלחתי לשלב בין השניים. בתום השירות חזרתי בעקבות המלצות של אחותי ודודה שלי שעובדות כאן.

מה מאפיין אותך בעבודה? כוח רצון

למה את חושבת שבחרו בך לתגלית? כי בדרך כלל היעדים לנציגים החדשים הם מאוד נמוכים ואני לא אוהבת שמציבים רף על פי ותק, אני מעדיפה תמיד לנסות לעשות מעבר, זה שקיבלתי יעד של 35 ברים זה מהמם אבל תמיד אפשר יותר, ואכן כך עשיתי, הגעתי למספר ברים לא אופייני לזמן שלי פה. העבודה פה מאוד אינטנסיבית כי אם יום אחד באת הפוכה מהבית אז הלך לך היום ואת חייבת כל שיחה לעשות restart ולאפס את עצמך, את שומעת מתוך 100 שיחות 95 שיחות של "לא" וזה מאוד קשה להמשיך ולתת את כל כולך לשיחה הבאה אבל זאת העבודה ועם זה אני מתמודדת.

יש לך איזה משהו שאת עושה לפני שאת מגיעה לעבודה שמגביר לך את המוטיבציה? האמת שלא כי אני אדם מאוד תלוי מצב רוח (מזל תאומים) יכול להיות יום שאני מגיעה עצבנית לעבודה אבל כשאני מתיישבת בכיסא אני אומרת לעצמי אני כאן, תשחררי הכל ותתמקדי בעבודה. אני מגיעה לעבוד ומה שאישי אישי, ומה שמקצועי מקצועי, צריך ללמוד לנטרל. ברור שיש ימים שאת לא מצליחה להשתחרר ממשהו מסוים אבל לרוב אני מגיעה ואני אומרת זהו הגעתי מה שהיה מת.

איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים? אני מאוד רוצה שיהיה לי משהו משל עצמי, ואם לא אז ללכת ללמוד רפואה- זה הדבר היחיד שמבחינת לימודים מעניין אותי וזה די חלום אבל בינתיים זה חלום במגירה.

מה הקווים האדומים שלך? יחס, שידברו אלי לא יפה, שהתנהגו אלי לא יפה.

יש לך נוסחה להצלחה? האמת שלא זה פשוט תלוי בבן אדם, צריך לעבוד קשה כדי להצליח פה את לא יכולה להיות עצלנית ולבוא ורק לשים וי ולהגיד שהיית בעבודה.

מוטו: כוח רצון זה הכול בחיים השאלה כמה את רוצה משהו

טיפ לעובדים חדשים: שיהיה להם בהצלחה ושלא יתייאשו, הם הולכים לשמוע הרבה "לא" אבל גם אנשים שעובדים פה שנתיים שומעים הרבה לא, פשוט שיטעינו את עצמם כל שיחה מחדש, שימחקו את השיחה הקודמת.

שתף ברשת: